czyli..., zapisać słowem i obrazem

Darmowe fotoblogi
Blog > Komentarze do wpisu

Polska powiatowa ma głos... .

Na moim blogu trudno szukać polityki. Nie dla tego że mnie nie obchodzi, ale dla tego, że w tym temacie nie trudno o złe emocje, zacietrzewienia i tym podobne uczucia. A mnie się nie chce sprzeczać, udowadniać czy uzasadniać.

Wystarczy, że ci na górze, i ci "dobrzy", i ci "źli", przy użyciu każdej "świętości" i każdej " wredności", robią z naszej Polski plac zabaw, na którym nie wahają się użyć i pisaku i łopatki, sypiąc nam po oczach wmawiając, że to dla naszego dobra!

I dlatego, zabrałam swoje zabawki i poszłam precz.

Ale dzisiaj jednak zdanie napiszę, bo choć mnie to już nie dotyczy, (dzięki Bogu za stara jestem), to dotyczy mojej córki, jej dzieci, i dzieci ich dzieci!

W moim Żaganiu, małym miasteczku, a nawet można powiedzieć na zadupiu, był "czarny marsz". Nikt go nie planował, nie organizował. Na facebooku żagańskie kobiety się skrzyknęły i przyszły, by wyrazić swój strach.

Może to nie były tłumy, ale po raz pierwszy, spontanicznie, bez nakazów, bez prowodyrów, normalne baby wyszły na ulicę. Bez wstydu, bez krępacji. I może nie usłyszy nas Warszawka, może będzie miała nas w dupie, ale takich zadupiów są w Polsce setki, a gdy i one się skrzykną, to może Warszawka w tym krzyku, nie usłyszeć JEDYNIE SŁUSZNYCH WYTYCZNYCH (wiadomo od kogo)!

NIE JESTEM ZA ABORCJĄ!!!

Uważam że to coś okropnego, że to tragedia, że ból, rana na całe życie! I nie wolno jej robić, chyba że..., chyba że inaczej nie można! Bo nie można zmusić dziecko 12-to letnie, zgwałcone, by rodziło, gdy ono nawet nie rozumie co się z nim dzieje! Nie można ryzykować życiem matki, gdy w domu czeka na jej powrót np. dwójka małych dzieci! Dlaczego? Nie będę tu motywować, bo każdy to wie.

Ktoś powie...,  niech urodzi i odda. A ilu, tych co tak radzą zaopiekowało się takim "ODDANYM" dzieckiem? Przepełnione domy małego dziecka, czy domy dziecka, mówią same za siebie.

Nie dawajmy dobrych rad, gdy sami się do nich nie stosujemy!  Niech prawo nie karze skrzywdzonych tylko krzywdzących, niech zapewni kobiecie poczucie bezpieczeństwa, a nie uczucie strachu!

Uczestniczyłam w CZARNYM MARSZU", I NIE JESTEM ZA ABORCJĄ!

 

 

 

 

 


poniedziałek, 03 października 2016, dewaluacja
Komentarze
2016/10/03 21:04:35
I Bożenka tak samo.
-
2016/10/04 07:55:39
Można się było spodziewać takiego zagrania po PiSie.
Ile w tym zgromadzeniu było osób , które głosowały na PiS ?
o święta naiwności , wiecznie żywa...!
-
2016/10/04 12:01:02
Dziękuję Ci Dew, że napisałaś! Byłyście razem. Wzruszyłam się...
-
2016/10/04 20:50:30
babciaBM- nie mogło być inaczej:), ja nie politykiera, ale swoje słowo mam i niech mi go nikt nie zabiera! A po prawdzie to Młoda mnie zawiadomiła..."idziemy, wyjazd przed szesnastą! Bierzemy Cyprycha! " i pojechałyśmy a ja przy okazji dokumentację foto zrobiłam i wstawiłam na facebooka. Polubieni i udostępnień miałam po pachy:))))) Zadupie po raz pierwszy samo się skrzyknęło:)))))
alianore- pewniakiem byli i ci którym się marzyła lepsza Polska, ta obiecana, ech... .
sekretarkaB - więc Bożenka jest ok:)
-
2016/10/04 21:52:31
Ja nie jestem za aborcją, ale za wolnym wyborem. To jest sprawa sumienia, a nie nakazów. Pozdrawiam serdecznie.
-
2016/10/06 11:30:27
Podzielam zdanie Jesiennejkobiety.
W marszu nie brałam udziału, bo jestem zaziębiona.
Świetne zdjęcia.
Pozdrawiam.